Čitateľský oriešok

• Hľadáte cesty, ako podporiť u svojich žiakov pozitívny vzťah ku knihám?
  • Radi by ste sa presvedčili, či prečítaným textom skutočne rozumejú?
  • Chcete im ponúknuť moderné a veselé príbehy zohľadňujúce ich vek?
  • Vymýšľate spôsoby, ako rozvíjať ich fantáziu?

Poďte spolu s nami lúskať príbehy a odkrývať TAJOMSTVÁ SVETA!!

Každý príbeh v sebe ukrýva tajomstvo, stačí sa ním prelúskať. Zapnite mozgové závity, pridajte trochu fantázie a ukážte nám svoju šikovnosť! Zapojte sa do súťaže Čitateľský oriešok 8 a zažite dobrodružstvo s rozprávkovými postavičkami, ktoré na vás v príbehoch čakajú, a s ktorými sa lusknutím prsta dostanete do sveta fantázie.

Čitateľský oriešok je čitateľsko-výtvarná súťaž, ktorú už po ôsmykrát do základných aj špeciálnych základných škôl prináša odborné nakladateľstvo Dr. Josef RAABE Slovensko. Je najväčšou čitateľsko-výtvarnou súťažou na Slovensku.

Naša škola sa zapojila do tejto súťaže v počte 23 žiakov.
Učitelia jednotlivých elokovaných pracovísk sa spoločne so svojimi žiakmi začítali do zadaných príbehov.
Čítalo sa, lúskalo, kreslilo, ale aj hádalo. Nie pre každého to bol ľahký oriešok, ale spolu sme to zvládli.